VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

AKO MERAŤ VEĽKOSŤ

OBKRESLI NOHU

Postavte sa dlhšou nohou na papier a obkreslite chodidlo.

ZMERAJ DĹŽKU

Odmerajte vzdialenosť od päty ku koncu najdlhšieho prsta.

VYBER MODEL

Vyberte model tenisky, ktorú si prajete kúpiť.

NÁJDI ROZMER

Nameranú dĺžku nájdite vo veľkostnej tabuľke.

UKÁŽKA AKO SPRÁVNE MERAŤ VEĽKOSŤ

OTÁZKY

AKO NAMERAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ?

Pokiaľ si nie ste istí, akú veľkosť tenisiek NOVESTA zvoliť, postupujte nasledovne:
1. Zoberte si topánky, ktoré nosíte a dobre vám sedia.
2. Vyberte z nich stielku (vložku) a postavte sa na ňu. Chodidlo nesmie zo žiadnej strany prečnievať - stielka musí byť dlhšia ako chodidlo.
3. Odmerajte vzdialenosť od A po B, nameranú dĺžku si nájdite v našej veľkostnej tabuľke a vyberte si správnu veľkosť.
4. Ak ste medzi dvomi veľkosťami, čísla je potrebné zaokrúhľovať smerom nahor.
5. Nikdy nezabúdajte, že chodidlo musí mať v topánke priestor.
PRÍKLAD
Chcete si kúpiť model Star Master. Vytiahli ste si z vašich topánok stielku a namerali ste dĺžku 259 mm = 25,9 cm. Vo veľkostnej tabuľke pri teniskách Star Master nájdete nasledovné údaje: 38 = 257 mm a 39 = 261 mm. V tomto prípade si vyberiete veľkosť 39, keďže je potrebné vždy zaokrúhľovať smerom nahor. Rovnako budete postupovať pri iných modeloch. Ak by ste si chceli kúpiť model Itoh, tak pri rovnakej dĺžke = 259 mm = 25,9 cm, by ste si vybrali veľkosť 40. POZOR: Každý model NOVESTA má svoju vlastnú veľkostnú tabuľku.

AKÁ JE SPRÁVNA VEĽKOSŤ TENISIEK NOVESTA?

Výber správnej veľkosti tenisiek je základ úspešného nákupu. Tenisky NOVESTA sedia ako väčšina topánok, preto odporúčame vybrať vašu štandardnú veľkosť. Tabuľku veľkostí NOVESTA produktov nájdete TU.

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ?

Najpresnejšie meranie dosiahnete, ak tenisky osobne vyskúšate u niektorého predajcu značky NOVESTA. Pri kúpe prvého páru tenisiek značky NOVESTA skúste niektoré z našich predajných miest na Slovensku alebo vo svete, kde vám naši kolegovia vždy veľmi radi poradia – kompletný zoznam predajcov nájdete TU.

AKO SEDIA TENISKY NOVESTA?

Tenisky NOVESTA sedia ako väčšina topánok, preto vám odporúčame vybrať vašu štandardnú veľkosť.

STE MEDZI DVOMI VEĽKOSŤAMI?

Ak ste medzi dvomi veľkosťami, čísla je potrebné vždy zaokrúhľovať smerom nahor.

NESPRÁVNA VEĽKOSŤ ALEBO FARBA?

Bez obáv, vrátenie tovaru je možné do 14 dní od kúpy tovaru.

MÔŽEM TOVAR VYMENIŤ?

Nie, možnosť vymeniť tovar zakúpený v našom online obchode neponúkame. Ak chcete inú farbu alebo veľkosť, najjednoduchšie je nám nechcené kúsky vrátiť a následne zadať novú objednávku (s tovarom a veľkosťami, ktoré Vám budú sedieť). Vrátenie tovaru do nášho skladu zvyčajne trvá niekoľko dní. My následne Vašu vrátenú objednávku spracujeme a peniaze Vám vrátime podľa Vami zvoleného spôsobu platby (uvedené vo formulári) do 14 dní od prijatia zásielky.

PREČO TOVAR NEVYMIEŇATE?

Snažíme sa pre našich zákazníkov zrýchliť služby tak, aby mali objednané tenisky čo najrýchlejšie doma. Preto tovar nevymieňame, iba vraciame peniaze za vrátený tovar. Pokiaľ si prajete inú veľkosť alebo farbu, nie je nič jednoduchšie, než si vytvoriť na www.novesta.sk novú objednávku a tovar máte za pár dní u vás doma.

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ TOVARU?

1. Vždy máte právo odstúpiť od kúpy do 14 dní, a to bez uvedenia dôvodu. Lehota na odstúpenie začína plynúť dňom doručenia posledného tovaru z vašej objednávky.
2. Vyplňte formulár pre vrátenie tovaru (nezabudnite vyplniť dôvod vrátenia, ktorý najlepšie vystihuje, prečo tovar vraciate). Formulár stiahnete TU
3. Nenosený a nepoužitý tovar vložte do pôvodnej krabice spolu s kópiou faktúry a vyplneným formulárom. Krabicu vhodne zabaľte, aby pri preprave nedošlo k jej poškodeniu, či poškodeniu jej obsahu. K tomuto účelu najlepšie poslúži obalová fólia, papier, igelitová taška či väčšia krabica. (Neprelepujte, prosím, originálnu krabicu od tenisiek, ktorú by ste tým znehodnotili!). Upozorňujeme, že formulár na vrátenie musí byť vždy priložený k tovaru. Uistite sa, že ste vo formulári uviedli aj číslo účtu (v tvare IBAN) pre finančnú náhradu za vrátenie tovaru.
4. Takto zabalený tovar pošlite na adresu:

EXPANDECO - Topánky E-shop s.r.o.
Fraňa Kráľa 16
966 81 Žarnovica
Slovenská republika
5. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku. V takom prípade nebude tovar prevzatý! (Odporúčame zaslať tovar napríklad doporučene a poistiť zásielku na cenu tovaru). Náklady spojené so zaslaním tovaru späť na našu vyššie uvedenú adresu hradí vždy zákazník.
6. Po prijatí zásielky a kontrole tovaru vám vrátime na vami uvedený účet peniaze za tovar. DÔLEŽITÉ: Ako už bolo spomenuté, kupujúci / zákazník zaplatí/znáša všetky náklady na dopravu súvisiace s vrátením tovaru.

Dôležité informácie:
1. Produkt, ktorý vraciate, nesmie byť nosený, zničený ani opotrebovaný.
2. Náklady za odoslanie produktu hradí zákazník.
3. Najčastejším dôvodom vrátenia je nesprávne zvolená veľkosť tenisiek, preto vám odporúčame pozrieť si našu veľkostnú tabuľku.

Hore
Dole