Doprava a platba

Prepravné lehoty a súvisiace náklady na dopravu nájdete v tabuľke nižšie. Po dokončení overenia platby náš sklad začne spracovávať Vašu objednávku v priemernom rozpätí 24 až 48 hodín, s výnimkou víkendov a sviatkov. Následne bude Vaša zásielka odovzdaná určenému dopravcovi, ktorý je zodpovedný za doručenie podľa nižšie uvedených lehôt (okrem víkendov a sviatkov). Prosím vezmite na vedomie, že uvedené lehoty slúžia výlučne na informačné účely a nepreberáme zodpovednosť za predĺženie trvania doručenia vyplývajúce z okolností súvisiacich s dopravcom.
KRAJINAŠTANDARDNÝ ČAS PREPRAVY (PRACOVNÉ DNI PO ODOSLANÍ OBJEDNÁVKY)PACKETA
(výdajné miesta)
PACKETA
(na adresu)
GLS
(na adresu)
Slovensko2-4 PRACOVNÉ DNI2,90 €3,50 €3,90 €
V prípade, ak máte záujem doručovať do iných krajín, prosíme vyberete si iný eshop (podľa krajiny/miesta doručenia)
  • VRÁTENIE TOVARU

    Od zmluvy máte právo odstúpiť do 14 dní, a to aj bez udania dôvodu. Upozorňujeme, že aby bolo možné spracovať vrátenie Vášho tovaru, musí byť tento tovar v pôvodnom stave, nenosený, nepraný a musí mať všetky visačky. Upozorňujeme, že na výrobky označené ako Finálny výpredaj sa nevzťahujú pravidlá pre vrátenie tovaru. Lehota na odstúpenie od zmluvy začína plynúť v deň doručenia poslednej položky v rámci Vašej objednávky. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom procese vrátenia tovaru, kliknite sem: VIAC INFORMÁCIÍ O VRÁTENÍ TOVARU.

  • DOPRAVA ZADARMO

    Pri objednávke nad 100€ máte POŠTOVNÉ v rámci Slovenskej republiky ZADARMO.

PLATBA

SPÔSOB PLATBY
Online platby

Platba vopred cez bezpečnú platobnú bránu Besteron, ktorá podporuje platby platobnými kartami Visa a MasterCard, okamžité platby UniPlatba, ČSOB Platobné tlačidlo, TatraPay, Sporopay, Poštová banka, Viamo či VÚB platby a bankové prevody prostredníctvom internetového bankovníctva väčšiny slovenských bánk.

PaypalPri zvolení platby PayPal budete presmerovaní na stránku PayPal, kde po prihlásení uhradíte sumu za objednávku.
Apple PayApple Pay ponúka jednoduchý a bezpečný spôsob platenia na zariadeniach Apple bez nutnosti použiť fyzickú bankovú kartu alebo hotovosť. Stačí uložiť Vašu platobnú kartu do zariadenia, ktorým chcete vykonávať úhrady.
Google PayJednoducho zaplatíte pomocou platobnej karty uloženej vo Vašom Google účte.
Prevod na účetPlatbu môžete vykonať bankovým prevodom na číslo nášho bankového účtu:
Prima banka Slovensko, a.s.
Číslo účtu: 4000802407/3100
IBAN: SK55 3100 0000 0040 0080 2407
SWIFT: LUBASKBX
Ako variabilný symbol uveďte prosím Vaše číslo objednávky.
Platba na dobierku

Pri platbe na dobierku môžete za tovar zaplatiť až pri jeho prevzatí priamo kuriérovi. Upozorňujeme, že možnosť platby na dobierku je spoplatnená sumou 1.5 €.