DARČEKOVÉ POUKAZY

Ako to funguje?

1
how-it-work-1
DARUJTE DARČEKOVÝ
POUKAZ
Hodnoty poukazov sú 10 €, 20 € a 50 €.
2
how-it-work-2
DO PÁR HODÍN
E-MAILOM
3 - 6 hodín po zakúpení budete mať darčekovú poukážku k dispozícii vo Vašom inboxe.
3
how-it-work-3
CELÝ ROK NA
PREMYSLENIE
Platnosť poukazu je jeden rok odo dňa zakúpenia (dátum je vyznačený na poukaze).
4
how-it-work-4
UPLATNITE NA
ČOKOĽVEK
Darčekovú poukážku možno využiť na kúpu ľubovolného produktu na našom webe.

Vybrať si môžete:

Často kladené otázky

size-guide-img
 • AKO POUKÁŽKU POUŽIŤ?
  Na poukážke je uvedený kód, ktorý obdarovaný zadá v nákupnom košíku v políčku určenom na kódy a hodnota poukážky bude odpočítaná z ceny jeho nákupu.
 • AKÚ PLATNOSŤ MÁ POUKAZ NOVESTA?
  Darčekový poukaz je platný jeden rok odo dňa zakúpenia (dátum je vyznačený na karte), po uplynutí, ktorého sa darčekový poukaz stáva neplatným.
 • ČO VŠETKO MÔŽETE UHRADIŤ POUKAZOM?
  Darčekovú poukážku možno využiť na kúpu ľubovolného produktu na našom e-shope www.novesta.sk, www.gonovesta.com, de.gonovesta.com. Hodnotu poukážky nemožno deliť do viacerých nákupov. Poukaz musí byť vyčerpaný v plnej výške, prípadný rozdiel nie je zákazníkom vyplácaný. Poukaz sa vzťahuje aj na úhradu poplatkov za dopravu a iných služieb. Poukaz je možné využiť iba na nákup v e-shope. UPOZORNENIE: Poukaz nie je možné uplatniť za účelom nákupu nového darčekového poukazu.
 • ČO AK NESTIHNETE POUKAZ VYUŽIŤ?
  Nevyužitý darčekový poukaz NIE JE možné vymeniť za nový, ani nie je možné ho čiastočne alebo úplne vymeniť za hotovosť alebo predĺžiť jeho platnosť.
 • VRÁTENIE PEŇAZÍ PRI PLATBE DARČEKOVÝMI POUKAZMI?
  Ak chcete vrátiť tovar, za ktorý ste zaplatili s použitím len darčekových poukazov Novesta, bude Vám zaslaný nový elektronický darčekový poukaz (prípadne obnovený starý), aj keď ste platili s tlačenou darčekovou kartou (poukazom). Inštrukcie k vrátenému "kreditu" dostanete emailom. Ak ste použili kombináciu rôznych spôsobov platby, v prvom rade Vám budú prostriedky vrátené prostredníctvom darčekového poukazu. Napríklad, ak ste použili kombináciu darčekového poukazu a kreditnej karty. Vrátená suma bude najprv pripočítaná na darčekový poukaz. Zvyšok bude vrátený na kreditnú kartu, ktorú ste použili v čase nákupu. Príklad: Ak ste objednali tovar za 400 € (200 € ste zaplatili darčekovou kartou a 200 € kreditnou kartou) a následne vrátite tovar v hodnote 300 €, sumu 200 € dostanete vo forme darčekového poukazu a 100 € na kreditnú kartu, ktorú ste použili pri nákupe.
 • AKÝ JE ROZDIEL MEDZI DARČEKOVÝM POUKAZOM A ZĽAVOVÝM KUPÓNOM?
  Zľavové kupóny (promo kódy) sú poskytované zákazníkom ako odmena v rámci akcií a súťaží. Na rozdiel od darčekových poukazov nie je možné zľavové kupóny zakúpiť.
 • SUMÁR DÔLEŽITÝCH INFORMÁCIÍ K POUKAZOM.
  Darčekovú poukážku si môžete nechať zaslať na zvolenú adresu.
  Elektronickú darčekovú poukážku si môžete nechať zaslať na Vami zvolenú emailovú adresu.
  Darčekový poukaz je možné použiť výlučne na nákup v e-shope www.novesta.sk.
  Darčekový poukaz je platný jeden rok odo dňa zakúpenia (dátum je vyznačený na karte).
  Poukaz nie je možné vyplatiť alebo vymeniť za hotovosť. Tiež nie je možné ich použiť na nákup ďalších darčekových kariet.
  Hodnotu poukážky nemožno deliť do viacerých nákupov. Poukaz musí byť vyčerpaný v plnej výške, prípadný rozdiel nie je zákazníkom vyplácaný. V prípade straty, krádeže alebo ukončenia platnosti poukazu nie je možné vyplatiť časť ani celú sumu zostatku.