Novinky

image
NOVESTA x WORKING CLASS HEROES pondelok 8. júla 2024
Spolupráca Working Class Heroes a Novesta prináša unikátnu kolekciu obuvi, ktorá spája tradičné remeselné techniky s moderným dizajnom. Táto spolupráca zdôrazňuje záväzok oboch značiek k udržateľnosti a kvalitným materiálom.
image
NOVESTA x OLOW streda 26. júna 2024
Nepremeškajte výsledok našej jedinečnej spolupráce s francúzskou značkou OLOW. Spoločne sme vytvorili kolekciu, ktorá kombinuje moderný dizajn a vysokú kvalitu inšpirovanú psychedelickým duchom sedemdesiatych rokov "Fire & Joy" so zameraním na ekologickú zodpovednosť.
Prečítajte si viac
image
KOLEKCIA NOVESTA SS24 štvrtok 14. marca 2024
Celá kolekcia SS24 je teraz k dispozícii online. Pozrite si všetky naše produkty a bestsellery. Veríme, že si v nej každý nájde niečo pre seba.
Prečítajte si viac
image
STAR MASTER NA SLOVENSKU - koordinácia ZENY Z NETU MAGAZINE streda 6. septembra 2023
Na Slovensku sa konalo fotografovanie na tému koniec leta. Styling STAR MASTER uverejnený v ZENY Z NETU MAGAZINE . Pozrite si stav natáčania v prírode Slovenska.
Prečítajte si viac
image
KOLEKCIA NOVESTA FW23 streda 6. septembra 2023
Najnovšia kolekcia 2023FW - Drop 1 je teraz k dispozícii online. Pozrite si ju.
Prečítajte si viac
image
LIAM GALLAGHER V NOVESTA X UNIVERSAL WORKS V Q MAGAZINE UK pondelok 1. januára 2018
Liam Gallagher, bývalý spevák anglickej rockovej skupiny Oasis, sa objavil v časopise Q Magazine UK. Liam má na sebe kolekciu Star Master Novesta x Universal Works, ktorú rád nosí aj na svoje koncerty, ako ho predtým spozorovali na festivale vo Fínsku.
Prečítajte si viac
image
NOVESTA X COMME DES GARÇONS sobota 1. apríla 2017
Počas týždeň trvajúcich sviatkov „Golden week“ v Japonsku pripravila značka COMME des GARÇONS líniu produktov s ilustráciami známeho japonského umelca Osamu Harada. Táto limitovaná séria zahŕňa i špeciálnu edíciu modelu Novesta Star Master a nájdete ju vo vybraných predajniach CDG v Japonsku (presný zoznam nájdete tu).
Prečítajte si viac