Tabuľka veľkostí

Ako merať správnu veľkosť?

Pokiaľ si nie ste istí akú veľkosť obuvi NOVESTA zvoliť, postupujte nasledovne:

1. Zoberte si topánky, ktoré nosíte a sedia Vám dobre.

2. Vyberte z nich stielku (vložku) a postavte sa na ňu. Chodidlo nesmie zo žiadnej strany prečnievať - stielka musí byť dlhšia ako chodidlo.

3. Odmerajte vzdialenosť od A do B, nameranú dĺžku si nájdite v našej veľkostnej tabuľke a vyberte si správnu veľkosť.

4. Ak ste medzi veľkosťami, čísla je potrebné zaokrúhľovať smerom nahor.

5. Nikdy nezabúdajte, že chodidlo musí mať v topánke priestor.

Príklad

Chcete si kúpiť tenisky STAR MASTER. Vytiahli ste si z Vašich topánok stielku a namerali ste dĺžku 259 mm = 25,9 cm. Vo veľkostnej tabuľke pri topánkach STAR MASTER nájdete nasledovné: 38 =257mm a 39=261mm. V tomto prípade si vyberiete veľkosť 39, keďže je potrebné vždy zaokrúhľovať smerom nahor. Rovnako budete postupovať pri iných modeloch. Ak by ste si chceli kúpiť model ITOH, tak pri rovnakej dĺže = 259 mm = 25,9 cm by ste si vybrali veľkosť 40.

Ako sedia novesta topánky?

Topánky Novesta sedia ako väčšina topánok, odporúčame vybrať Vašu štandardnú veľkosť.

Ako vybrať správnu veľkosť?

Najpresnejšie meranie dosiahnete, ak topánky vyskúšate osobne u niektorého predajcu značky Novesta. Pri kúpe prvého páru topánok značky Novesta skúste niektoré z našich predajných miest na Slovensku alebo vo svete, kde Vám vždy veľmi radi poradia ZOZNAM TU

NESPRÁVNA VEĽKOSŤ ALEBO FARBA?

Bez obáv, vrátenie tovaru je možné do 14 dní od kúpy tovaru.

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ TOVARU?

1. Vždy máte právo odstúpiť od kúpy do 14 dní, a to bez uvedenia dôvodu. Lehota na odstúpenie sa začína dňom doručenia posledného tovaru z Vašej objednávky.

2. Vyplňte formulár pre vrátenie tovaru (nezabudnite vyplniť dôvod vrátenia, ktorý najlepšie vystihuje, prečo tovar vraciate). Formulár stiahnete TU

3. Nenosený a nepoužitý tovar vložte do pôvodnej škatule spolu s kópiou faktúry a vyplneným formulárom. Krabicu vhodne zabaľte, aby pri preprave nedošlo k jej poškodeniu či poškodeniu jej obsahu. K tomuto účelu najlepšie poslúži obalová fólia, papier, igelitová taška či väčšia krabica. (Neprelepujte prosím originálnu krabicu od topánok, ktorú by ste tým znehodnotili!). Upozorňujeme, že formulár na vrátenie musí byť vždy priložený k tovaru. Uistite sa, že ste vo formulári uviedli aj číslo účtu (v tvare IBAN) pre finančné náhrady za vrátenie tovaru.

4. Zašlite tovar na adresu:
Topánky E-shop s.r.o.
Fraňa Kráľa 16
966 81 Žarnovica,
Slovenská republika

5. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku. V takom prípade nebude tovar prevzatý! (Odporúčame zaslať tovar napríklad doporučene a poistiť na cenu tovaru). Náklady spojené so zaslaním tovaru späť na našu vyššie uvedenú adresu hradí vždy zákazník.

6. Po prijatí zásielky a kontrole tovaru Vám vrátime na Vami uvedený účet peniaze za tovar. DÔLEŽITÉ: Ako už bolo spomenuté, kupujúci / zákazník zaplatí/znáša všetky náklady na dopravu súvisiace s vrátením tovaru.

Dôležité informácie:
1. Produkt, ktorý vraciate nesmie byť nosený, zničený či opotrebovaný.
2. Náklady za odoslanie produktu hradí zákazník.
3. Najčastejším dôvodom vrátenia je nesprávne zvolená veľkosť obuvi, preto Vám odporúčame si pozrieť našu tabuľku veľkostí.

Hore
Dole