Darčeková poukážka tlačená v hodnote 10 EUR

10,00€
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
 • VRÁTENIE TOVARU
  Ak chcete vrátiť tovar, za ktorý ste zaplatili iba darčekovými poukazmi Novesta, bude vám vystavený a zaslaný nový elektronický darčekový poukaz, a to aj v prípade, že ste zaplatili vytlačeným darčekovým poukazom. Novú elektronickú darčekovú poukážku dostanete e-mailom. Ak ste použili kombináciu platobných metód, peniaze Vám budú v prvom rade vrátené prostredníctvom elektronickej darčekovej poukážky. Napríklad, ak ste použili kombináciu darčekového poukazu a kreditnej karty, vrátenie peňazí sa najskôr pripočíta k darčekovému poukazu. Zvyšok bude vrátený na kreditnú kartu, ktorú ste použili v čase nákupu.

  Príklad:
  Ak ste si objednali tovar za 400 EUR a zaplatili ste 200 EUR darčekovou kartou a 200 EUR kreditnou kartou a potom ste vrátili tovar v hodnote 300 EUR, dostanete 200 EUR vo forme nového darčekového poukazu a 100 EUR na kreditnú kartu, ktorú ste použili pri nákupe.
 • DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE
  Elektronický darčekový poukaz si môžete nechať poslať na vami zvolenú e-mailovú adresu.

  Darčekovú poukážku je možné použiť len na nákup v e-shope www.novesta.sk.

  Darčeková poukážka je platná jeden rok od dátumu nákupu (dátum je vyznačený na karte).

  Poukaz nie je možné preplatiť ani vymeniť za hotovosť. Taktiež ho nemožno použiť na nákup ďalších/nových darčekových kariet.

  Hodnotu poukazu nie je možné rozdeliť na viac nákupov. Poukaz musí byť použitý v plnej výške, prípadný rozdiel nebude zákazníkom doplatený.

  V prípade straty, krádeže alebo skončenia platnosti poukážky nie je možné vyplatiť časť ani celý zostatok.

 • PODMIENKY POUŽITIA
  1. Hodnota uvedená na poukážke sa odpočíta od ceny nákupu v internetovom obchode www.novesta.sk.

  2. Darčeková poukážka je nevratná a nie je možné ju vymeniť za hotovosť (a to ani čiastočne). Hodnotu poukazu nie je možné rozdeliť na viac nákupov (poukaz je možné použiť len na jeden nákup).

  3. V prípade tovaru, na nákup ktorého bola uplatnená darčeková poukážka, vám bude pri vrátení tovaru (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená suma prostredníctvom náhradnej elektronickej darčekovej poukážky.

  4. Ak si zakúpite elektronický darčekový poukaz, bude vždy zaslaný na Vami určenú e-mailovú adresu príjemcu do 3 až 6 hodín po dokončení a zaplatení nákupu. Na doručenie darčekových poukazov ste povinní uviesť správnu e-mailovú adresu. Ak e-mail nie je možné doručiť na zadanú emailovú adresu, vyhradzujeme si právo pozastaviť doručovanie darčekových poukazov. V prípade uvedenia nesprávnych údajov nenesieme zodpovednosť za akékoľvek zlyhanie alebo oneskorenie doručenia. Preto si, prosím, dôkladne skontrolujte Vami zadané údaje/informácie.

  5. Platnosť poukážky je 1 rok od dátumu nákupu. Po uplynutí tejto doby sa darčeková poukážka stáva neplatnou. Predĺženie doby platnosti od dátumu vystavenia nie je povolené.

  6. Darčekovú poukážku je možné použiť len na nákup v e-shope www.novesta.sk.

  7. Podrobné informácie o tom, ako uplatniť poukážku pri nákupe cez e-shop, nájdete na našej webovej stránke https://www.novesta.sk/sk/ngiftvouchers. Môžete nás kontaktovať buď telefonicky na čísle +421 233 006 793 (pondelok - piatok od 9:00 do 16:00), alebo zaslaním e-mailu na adresu eshop@novesta.sk.

  8. Po použití kódu pri platbe za nákup na www.novesta.sk sa poukážka stáva neplatnou.

  9. Nákup tovaru sa riadi platnými obchodnými podmienkami spoločnosti Topánky E-shop s.r.o.

  10. Tento poukaz je nevratný, nie je možné ho čiastočne ani úplne vymeniť za hotovosť a platí len na jednu transakciu.

  11. Poukážku nie je možné uplatniť za účelom nákupu nových darčekových poukážok.

  12. Spoločnosť Topánky E-shop s.r.o. ani Novesta nezodpovedajú za darčekové poukazy, ktoré boli následne po predaji poukazu stratené, odcudzené alebo poškodené. S darčekovou poukážkou zaobchádzajte ako s hotovosťou. V prípade straty, krádeže alebo skončenia platnosti poukazu nie je možné z poukazu vyplatiť žiadnu sumu.