Napíšte nám

eShop

Zákaznicka linka
+421 233 006 793
Po - Pi: 9:00 – 16:00

Prevádzkovateľ eshopu
Topánky E-shop s.r.o.
Grösslingova 4
81109 Bratislava
Slovenská republika

Adresa pre vrátenie tovaru z EU a Švajčiarska
EXPANDECO - Topánky E-shop s.r.o
Fraňa Kráľa 16
966 81 Žarnovica
Slovakia

Adresa pre vrátenie tovaru z UK
Zuzana Valla EXPANDECO – NOVESTA
63B Hardinge Road
TN24 8HB Ashford, Kent
United Kingdom

Adresa pre vrátenie tovaru z USA a Kanady
IEM Management Ltd.
8145 - 202 Street
Langley, BC.
V2Y 3K2, Canada

Distribútor / Obchodný zástupca NOVESTA

Australia

Distribútor

Mlti.
Ben Lathlean
ben@mlti.com.au
+61 466 455 437

BENELUX

Obchodný zástupca

ENGEL agency
Dana Tannhäuser
www.engel-agency.com
info@engel-agency.com
+32 467 01 75 21

Czech republic

Obchodný zástupca

NOVESTA, a. s.
Gabriela Boboková
gabriela.bobokova@novesta.sk
+421 (0)902 969 850
novesta.sk

China

Distribútor

Ala Cofly
www.hzcofly.com

France

Obchodný zástupca

Five0five
Franck Gunther
franck@five0five.fr
+09 84 43 28 92 
www.five0five.fr

Germany

Obchodný zástupca

Agentur König
Stefan König
stefan.koe@web.de
+49 163 6361249
@agentur.koenig

Greece

Distribútor

Premium BB LTD
Mr.Fotis Zoumas
fotis.zoumas@wearebb.com
0030 210 5765920

Italy

Obchodný zástupca

Roberto Russo Showroom
Federico Russo
robertorusso63@libero.it
+3491649047

Japan

Distribútor

KLEINSTEIN CO., LTD - NOVESTA JAPAN OFFICE
Yusuke Koishi
office@novesta.jp
kleinstein.com
novesta.jp

Scandinavia

Obchodný zástupca

Agency A
Andreas Ljungberg
andreas@agencya.se

New Zeland

Sales representative

Good as Gold Distribution
Ashlee Gentry Bryant
ashlee@goodasgold.co.nz
+64 4 913 6062
goodasgoldshop.com/distribution

SINGAPORE

Distribútor

Goodluck Bunch
www.goodluckbunch.com
hello@goodluckbunch.com
+65 6291 4890

Slovakia

Obchodný zástupca

NOVESTA, a. s.
Gabriela Boboková
gabriela.bobokova@novesta.sk
+421 (0)902 969 850
novesta.sk

South africa

Distribútor

Partisan Trading Company
Bruce Whiffler
bruce.whiffler@novesta.sk
+27 83 5310221

South korea

Distribútor

Icon Supply LTD
Joon Choi
 joonchoi@iconsupply.co.kr
+82 10 9998 8252

Spain/Portugal

Obchodný zástupca

Seamwise
Ramiro Martins 
seamwiseagency@gmail.com
+(351) 918 665 887
www.seamwiseagency.com

TAIWAN

Distribútor

Washida company
Mr. Walass Huang
www.washida.co
hello@novesta.com.tw
+32 3 294 02 11

United Kingdom

Obchodný zástupca

Five 0 Five Agency 
Pablo Holland
pablo@five0five.co.uk
+44 (0)7813 882919
www.five0five.co.uk

Ukraine

Obchodný zástupca

Novesta Ukraine
Yuriy Kratyuk
yuriy.kratyuk@gmail.com
+380996068536

Staň sa distribútorom

CHCETE DISTRIBUOVAŤ NAŠE PRODUKTY?

Ak máte záujem stať sa distribútorom spoločnosti Novesta alebo obchodným zástupcom a vaša krajina sa nezobrazuje v nižšie uvedenom zozname, pošlite e-mail:

Hore
Dole