Napíšte nám

Eshop

Topánky E-shop, s.r.o., Grösslingova 45
81109 Bratislava, Slovenská republika
IČO: 35685913 , DIČ: 2020310567
IČ DPH: SK2020310567

http://www.novesta.sk

telefón.
+421 233 006 793

email
eshop@novesta.sk

Doručovacia adresa:
Topánky E-shop s.r.o.
Fraňa Kráľa 1503
966 81 Žarnovica
Slovenská republika

Ďalšie kontakty

Generálny riaditeľ a predseda predstavenstva
Ing. Miroslav Záluszký
zaluszky@novesta.sk

Vedúci mzdovo-personálneho oddelenia
Mgr. Jozef Petro
+421 903 241 930
jozef.petro@novesta.sk

Vedúci referent nákupu
Simona Karaková
+421 902 969 898
simona.karakova@novesta.sk

Vedúci Novesta dizajn
MgA. Lukáš Belianský
+421 902 969 896
lukas.beliansky@novesta.sk

Obchodná riaditeľka
Ing.Gabriela Švecová
+421 903 277 043
gabriela.svecova@novesta.sk

Obchodný referent export
Ing. Juraj Kopčan
+421 903 235 977
juraj.kopcan@novesta.sk

Obchodný referent export
Pavel Valach
+421 903 225 029
pavel.valach@novesta.sk

Obchodný referent export
Bc. Marek Magát
+421 903 256 440
marek.magat@novesta.sk

Obchodný referent pre SR a ČR - NOVESTA fashion
Ing.Gabriela Boboková
+421 902 969 850
gabriela.bobokova@novesta.sk

Obchodný referent pre SR a ČR - pracovná obuv a polotovary
Patrícia Krivošíková
+421 902 969 842
patricia.krivosikova@novesta.sk

OUTLET STORE
NOVESTA, a.s.
Mária Kotesová
+421 902 969 872
maria.kotesova@novesta.sk

NOVESTA-CZ
Gabriela Bobokova
+421 902 969 850
+420 774 645 645
gabriela.bobokova@novesta.sk

Novesta svet

Sales representative for UK
Pablo Holland
Five 0 Five Agency
pablo@five0five.co.uk
Tel.: +44 (0)7813 882919
http://www.five0five.co.uk/

Sales representative for Germany, Switzerland, Austria
SEMPERPLUIT - Dana Tannhauser-Baker
Web: www.semperpluit.co.uk
Email: sales@semperpluit.co.uk
Phone: +44 7983 172479

Sales representative for France
Franck Gunther
five0five
Show room : 14 rue portefoin
75003 PARIS
09 84 43 28 92
06 11 90 14 52
franck@five0five.fr www.five0five.fr

Sales representative for North America
Bloodworth & Co
grant@bloodworthandco.com
bloodworthandco.com
Tel:: +1 310 409 5529

Sales representative for Japan
KLEINSTEIN CO., LTD - NOVESTA JAPAN OFFICE
Web: kleinstein.com / novesta.jp
Email: office@novesta.jp

Sales representative for South Africa
Partisan Trading Company
Bruce Whiffler
Tel:+27 83 5310221
Email: bruce@shoedog.co.za
bruce.whiffler@novesta.sk