Kontakt

kontakt

Eshop Slovakia / Czech Republic
 

NOVESTA, a.s., Nitrianska 503/60
958 01 Partizánske, Slovak republic
IČO: 34152024 , DIČ: 2020139165
IČ DPH: SK2020139165
www.novesta.sk

TEL.
+421 948 565 522

EMAIL
eshop@novesta.sk

Prevádzkovateľ eshopu:
Topánky E-shop s.r.o.
Grösslingova 45
Bratislava 811 09
Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri, Okresný súd Bratislava 1, vložka číslo 10594/B
Doručovacia adresa eshopu:
Shop support s.r.o.
Levická 7
949 01 Nitra

Kontakty

NOVESTA, a.s.
info@novesta.sk, +421 38 749 40 09

 
Eshop
+421 948 565 522
eshop@novesta.sk

 

Generálny riaditeľ a predseda predstavenstva

Ing. Miroslav Záluszký
zaluszky@novesta.sk

Vedúci mzdovo-personálneho oddelenia

Mgr. Jozef Petro
+421 903 241 930
jozef.petro@novesta.sk

Vedúci referent nákupu
Simona Karaková
+421 902 969 898
simona.karakova@novesta.sk
 
Vedúci Novesta dizajn
MgA. Lukáš Belianský
+421 902 969 896
lukas.beliansky@novesta.sk
 
Obchodná riaditeľka
Ing.Gabriela Švecová
+421 903 277 043
gabriela.svecova@novesta.sk
 
Obchodný referent export
Ing. Juraj Kopčan
+421 903 235 977
juraj.kopcan@novesta.sk
 
Pavel Valach
+421 903 225 029
pavel.valach@novesta.sk
 
Bc. Marek Magát
+421 903 256 440
marek.magat@novesta.sk
 
Obchodný referent pre SR a ČR - NOVESTA fashion    
Ing.Gabriela Boboková
+421 902 969 850
gabriela.bobokova@novesta.sk

 

Obchodný referent pre SR a ČR - pracovná obuv a polotovary  
Patrícia Krivošíková
+421 902 969 842
patricia.krivosikova@novesta.sk
 
OUTLET STORE - Podniková predajňa NOVESTA, a.s.
Mária Kotesová
+421 902 969 872
maria.kotesova@novesta.sk
 
NOVESTA-CZ
 
Riaditeľka NOVESTA-CZ s.r.o. Ing. Hana Zouvalová

hana@lagallery.eu

 
NOVESTA svet
 
Obchodný zástupca pre Veľkú Britániu
Alistair Paterson
01692 53677701692 536777
info@gumleaf.com

Obchodný zástupca pre Severnú Ameriku

Matthew Butlett
Marubeni America Corporation
515 S Figueroa St, Suite 2000
Los Angeles, CA 90071
email: butlett-m@marubeni.com
phone: 213-972-2759

Obchodný zástupca pre Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko
SEMPERPLUIT - Dana Tannhauser-Baker
Web: www.semperpluit.co.uk
Email: sales@semperpluit.co.uk
Phone: +44 7983 172479
 

Obchodný zástupca Francúzko
Franck Gunther
five0five
Show room : 14 rue portefoin
75003 PARIS
 09 84 43 28 92 
 06 11 90 14 52
franck@five0five.fr www.five0five.fr